Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů "A" - "B"

FC Slavoj Olympia Bruntál
ROZPIS ZÁPASÚ PODZIM 2015
           
datum mužstvo čas zápas poznámka odjezd
so 15.8. D 10:00 Třebovice - FCSO   7:30 VB
  MA 17:00 Krásné Loučky - FCSO   15:15 B22
ne 16.8. MB 17:00 FCSO - Úvalno    
so 22.8: D 10:00 FCSO - Město Albrechtice    
  MB 17:00 Dolní Moravice - FCSO   15:30 B20
ne 23.8. SŽA 10:00 FCSO - Havířov    5:2, 3:7​    
  MA 17:00 FCSO - Darkovičky    
út 25.8. SŽB 16:30 FCSO - Karlovice    
čt 27.8. MŽB 16:30 Juventus - FCSO    
  MPC 16:00 Břidličná - FCSO   A
pá 28.8. MA 18:00 Kylešovice - FCSO ÚT 16:00 B22
so 29.8. SP 10:00 Stará Ves - FCSO   A
  MPA   FK Krnov A - FCSO   A
ne 30.8. SŽA 09:00 Orlová - FCSO   4:4, 3:5   6:30 VB
  Ž 12:30 Nové Sady - FCSO   A
  D 12:45 Vřesina - FCSO   10:15 VB
  MPB 16:00 Juventus B - FCSO    
  MB 17:00 FCSO - Chomýž    
st 2.9. SŽA 15:30 Fryčovice - FCSO   0:12 ml.ž   13:00 VB
  MŽB 16:30 FCSO - Břidličná    
  MPC 17:00 FCSO - Stará Ves    
so 5.9. D 10:00 FCSO - Frenštát    
  SP 09:00 FCSO - Juventus    
  MPB 10:15 FCSO - FK Krnov A    
  MPA 11:30 FCSO - Juventus A    
  SŽB 14:00 Chomýž - FCSO   12:15 B14
  Ž 14:00 FCSO - Valašské Meziříčí    
ne 6.9. SŽA 10:00 FCSO - Brušperk   7:1 ml.ž    
  MA 16:30 FCSO - Hlubina    
  MB 16:30 Chuchelná - FCSO   14:15 B20
út 8.9. SŽB 16:30 FCSO - Osoblaha    
so 12.9. MPB 10:00 Juventus A - FCSO    
  MPC 10:15 Rýmařov - FCSO   A
  D 10:00 Kravaře - FCSO   8:00 VB
  Ž 13:00 FCSO - Hodonín    
  MŽB 13:30 Horní Benešev - FCSO   12:00 B14
13.9. SP 13:30 Rýmařov - FCSO   A
  SŽA 09:30 Hradec n.M. - FCSO 1:5 ml.ž   7:30 VB
  MA 16:00 Bílovec - FCSO   13:45 B22
  MB 16:00 FCSO - Štěpánkovice    
  MPA 10:00 Zátor - FCSO   A
st 16.9. MPC 17:00 FCSO - Juventus B    
  MŽB 16:30 FCSO - Malá Morávka    
čt 17.9. SŽB 16:00 Třemešná - FCSO   14:00 B14
so 19.9. D 10:00 FCSO - Ostrava Jih    
  SP 09:00 FCSO - Horní Benešov    
  MPB 10:15 FCSO - Zátor    
  MPA 11:30 FCSO - Břidličná    
  Ž   Brušperk - FCSO   A
  MB 16:00 Žimrovice - FCSO   14:00 B20
ne 20.9. SŽA 10:00 FCSO - Nový Jičín 3:4 ml.ž    
  MA 16:00 FCSO - Bolatice    
st 23.9. MŽB 16:30 FCSO - Úvalno    
so 26.9. D 10:00 FCSO - Petřkovice    
  MPA 11:30 FCSOA - FCSOB    
  MPC   FK Krnov A - FCSO    A
  Ž 14:00 FCSO - Vítkovice    
ne 27.9. SŽA 10:00 FCSO - Vítkovice 12:1 ml.ž    
  SP 10:00 Břidličná A - FCSO   A
  MA 16:00 FCSO - Bohuslavice    
po 28.9. MB 14:00 Velké Heraltice - FCSO   12:15 B20
út 29.9. SŽB 16:30 FCSO - Slezské Rudoltice    
st 30.9. MPC 17:00 FCSO - Juventus A    
čt 1.10 SP 13:30 Rýmařov A - FCSO   A
so 3.10. SŽA 09:00 Bohumín - FCSO 0:12 ml.ž   6:30 VB
  MPA 10:00 Vrbno - FCSO   A
  MPB 10:15 FCSO - Břidličná    
  D 10:00 Petrovice - FCSO   7:30 VB
  MŽB 13:00 Horní Město - FCSO   14:45 B14
ne 4.10. Ž 14:30 Holešov - FCSO   A
  MA 15:30 Oldřišov - FCSO   13:30 B22
  MB 15:30 FCSO - Otice    
so 10.10. SP 09:00 FCSO - Břidličná B    
  D 10:00 FCSO - Heřmanice    
  MPB 10:15 FCSO - Vrbno    
  MPA 11:30 FCSO - FK krnov B    
  SŽB 13:00 Holčovice - FCSO   11:15 B14
  Ž 14:00 FCSO - Horní Heršpice B    
  MB 15:00 Město Albrechtice - FCSO   13:15 B20
ne 11.10. MPC 09:00 Zátor - FCSO   A
  SŽA 10:00 FCSO Ostrava Jih 3:0 ml.ž    
  MA 15:00 FCSO - Chlebičov    
út 13.10 SŽB 16:30 FCSO - Břidličná    
st 14.10. MPC 17:00 FCSO -FCSOA    
so 17.10. SŽA 10:00 FK Krnov - FCSO   8:30 VB
  D 10:15 Stařič - FCSO   7:30 VB
  MPB   FK Krnov B - FCSO   A
ne 18.10. MA 10:00 Mokré Lazce - FCSO   8:00 B22
  Ž 14:30 Vítkovice - FCSO   A
  MB 15:00 FCSO - Velké Hoštice    
so 24.10. D 10:00 FCSO - Ludgeřovice    
  MPB 10:15 FCSO - FCSOC    
  MPA 11:30 FCSO - Stará Ves    
  Ž 14:00 FCSO - Holešovické holky ÚT  
ne 25.10. SŽA 10:00 FCSO - Kravaře    
  SŽB 12:00 Zátor - FCSO   10:45 B14
  MA 14:00 FCSO - Slavkov    
  MB 14:00 Strahovice - FCSO   12:00 B20
út 27.10. SŽB 16:30 FCSO - Bohušov    
st 28.10. SŽB 14:00 Jindřichov - FCSO   12:00 B14
  MPA 14:00 FCSO - Juventus B    
  MPB 14:00 FCSO - Rýmařov    
  MPC   Krnov - FCSO   A
  MPC 17:00 Vrbno - FCSO   A
so 31.10. SŽA 09:00 Jablunkov - FCSO   5:45 VB
  MPB 11:30 Stará Ves - FCSO   A
  MPA 10:15 Rýmařov - FCSO   A
  MA 14:00 Štítina - FCSO   12:00 B22
ne 1.11. D 09:30 Bílovec - FCSO   7:15 VB
  Ž 10:30 Horní Heršpice B - FCSO ÚT A
  MB 14:00 FCSO - Světlá Hora    
so 7.11. D 10:00 FCSO - Kopřivnice    
ne 8.11. SŽA 10:00 FCSO - Kopřivnice    
  MB 10:00 Zlatníky - FCSO   8:15 B20
  MA 14:00 FCSO - Jakubčovice    
           
           
           
           
           
 
Vysvětlivky : MA = mužiA, MB = mužiB, Ž = ženy, D = st. a ml.dorost, SŽA = st. a ml.žáci, SŽB = st.žáciB, MŽB = ml.žáciB, SP = st.přípravka, MPA,MPB,MPC = ml.přípravka A,B,C 
 
Doprava: VB=velký bus, B12,B14,B16,B20,B22,B25=bus s počty míst, A=auta